quiznazywo.pl – teleturniej na żywo w gronie przyjaciół | Rzeszów

faq

Najczęściej Zadawane Pytania

1. Na czym polega zabawa w quiznazywo.pl?

Wraz z przyjaciółmi wchodzicie do pomieszczenia zaaranżowanego na studio telewizyjne, w którym czekają na was stanowiska rodem z telewizyjnych teleturniejów! Dodatkowo na środku mieszczenia umiejscowione są telewizory główne na których „wirtualny prowadzący” poprowadzi waszą rozgrywkę!

2. Ile osób maksymalnie może wziąć udział w zabawie?

W naszym lokalu znajduje się jedno „studio” z 6 stanowiskami.
Dlatego w jednym momencie komfortowo może prowadzić rozgrywkę 6 graczy. JEDNAK ! Istnieje możliwość dostawienia krzesła do stanowiska, przez co przy jednym stanowisku może grać 2 osoby.

3. Czy można u Was grać więcej niż jeden raz?

Tak! W swojej ofercie posiadamy 3 scenariusze z zupełnie innym zestawem pytań, dlatego możesz mieć pewność, iż przy powtórnej rozgrywce żadne z pytań się nie powtórzy.

4. Ile trwa rozgrywka?

Turniej trwa 60 minut, a cała wizyta w naszym lokalu zajmuje ok. 80 minut.

5. Czy jest osoba prowadząca grę?

„Osobą” prowadzącą cały turniej jest Wirtualny lektor, który przez całą rozgrywkę czuwa nad objaśnianiem zasad, pytaniami oraz punktacją!

6. Czego nie można robić podczas gry?

Zakazane jest spożywanie napojów, alkoholu, palenie papierosów (wszelkie używki zostaw sobie na później), niszczenie sprzętu elektronicznego, wystroju i innych elementów pokoju (za zniszczenia gracze odpowiadają materialnie), czy przywłaszczanie sobie rzeczy.

7. Co się stanie, jak się spóźnimy?

Niestety w przypadku spóźnienia czas waszej rozgrywki zostanie skrócony.  Zalecamy pojawienie się 10-15 minut przed rozpoczęciem gry, by móc zapoznać się z miejscem, regulaminem i na spokojnie wejść w stan intensywnego skupienia 🙂

8. Czy można płacić kartą?

Niestety w lokalu nie posiadamy terminala płatniczego. Dlatego płatność na miejscu odbywa się wyłącznie gotówką.

9. Czy można przyjść bez wcześniejszej rezerwacji?

Aktualnie pracujemy tylko w godzinach rezerwacji przez grupy, zatem jeśli nas nie poinformujesz o wizycie — nasz lokal może być zamknięty.

10. Czy mogę otrzymać fakturę za odbytą rozgrywkę?

Tak, podaj dane pracownikowi, a ten zaraz po grze prześle fakturę mailem.